ПоддержатьУкраїнська

Два тижні в ізоляції: у МВС розповіли, що робитимуть з українцями з Китаю

StopCor
StopCor

StopCor

Два тижні в ізоляції: у МВС розповіли, що робитимуть з українцями з Китаю

В Ухані, що є центром епідемії коронавірусу COVID-19, вирушив літак для евакуації громадян України та іноземців з країн, які звернулися за допомогою. Після повернення в Україну евакуйованих переведуть на карантин під суворим наглядом, повідомляє пресцентр Міністерства внутрішніх справ.

Приміщення, де триматимуть евакуйованих українців, будуть значно посилені. У штабі карантину створять подвійне кільце захисту, охорони та знезараження. До щодобової охорони території задіяли 47 співробітників поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. Навколо штабу також чергуватимуть автопатрулі та створять контрольно-пропускний пункт. Місце проведення карантину досі залишається невідомим.

Окрім українців,  літак забере громадян із Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Ріки, Панами та інших країн. Згідно з планом, літак прибуде до міста Ухань 19 лютого о 22:00 за місцевим часом.

Раніше повідомлялось, що  Україна отримала дозвіл на здійснення польоту спеціальним рейсом з міста Ухань, щоб доставити українців, які перебувають на території Китаю, на Батьківщину. О 2 годині 50 хвилин 19 лютого спеціальний борт вилетів з Києва, передає "ДТ".

Другие новости