ПоддержатьУкраїнська

ЄС під час саміту у Брюсселі визнав європейські прагнення України

StopCor
StopCor

StopCor

ЄС під час саміту у Брюсселі визнав європейські прагнення України

Про це йдеться у спільній заяві сторін за підсумками 22-го саміту Україна ЄС, повний текст якої оприлюднений на сайті Європейської Ради.

«Ми підтвердили наші зобов’язання по зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом, зокрема, шляхом продовження тісної співпраці у зміцненні верховенства права, у просуванні реформ, у прискоренні сталого економічного зростання, підтримуючи «зелену» та цифрову трансформації та підвищуючи її стійність… У цьому контексті ми визнали європейські прагнення України та привітали її європейський вибір, як йдеться в Угоді про асоціацію», - наголошується в документі.

Сторони погодилися працювати заради повного використання потенціалу Угоди про асоціацію та підкреслили на важливості виконання Україною власних зобов’язань у цьому зв’язку.

Завдяки Угоді про асоціацію та поглибленій і всеосяжній зоні вільної торгівлі обсяг двосторонньої торгівлі між ЄС і Україною збільшився на 65 відсотків з січня 2016 року, коли Угода набула чинності, в результаті чого ЄС став для України найбільшим торговельним партнером.

Як повідомляв Укрінформ, Україна визначила у Конституції, що набуття членства в Європейському Союзі є стратегічною метою її європейської інтеграції.

Фото: European Union

Джерело: Укрінформ

Другие новости