ПоддержатьУкраїнська

Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2022 рік, цьогоріч обіцяють інший формат

StopCor
StopCor

StopCor

Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2022 рік, цьогоріч обіцяють інший формат

Як передає Укрінформ, таку інформацію оприлюднено в Інстаграмі на сторінці Atlas Weekend.

“Вже зараз ми розуміємо, що більшість західних артистів не матимуть змоги цього року прилетіти в Україну, у зв’язку із пандемією COVID-19 та різними карантинними обмеженнями у кожній із країн світу. Тому ми вимушені знову прийняти важке рішення і перенести фестиваль Atlas Weekend, у тому форматі та з тим лайнапом, який ми планували у цьому році, на 2022 рік”, - йдеться в повідомленні.

Водночас організатори поінформували, що у 2021 році фестиваль  відбудеться у новому форматі.

“Ми зберігаємо дати проведення у другий тиждень липня та локацію на ВДНГ, а також додаємо 1 безкоштовний день у понеділок. Зараз ми розробляємо план безпечної та атмосферної зустрічі, формуємо новий лайнап, ведемо перемовини з українськими та СНД артистами, плануємо територію та квиткові квоти з урахуванням карантинних вимог”, - зауважили організатори фестивалю.

Зазначається, що всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. Також власники квитків можуть обміняти їх та відвідати фестиваль цього року, або ж повернути гроші. Деталі оголосять найближчим часом.

Як відомо, Atlas Weekend - один із найбільших музичних фестивалів України. Заснований у 2015 році, відбувається у Києві щороку в першій половині липня.

Джерело: Укрінформ

Другие новости