ПоддержатьУкраїнська

Головний лікар "Феофанії" повідомив подробиці лікування повернених Росією полонених

StopCor
StopCor

StopCor

Головний лікар 'Феофанії' повідомив подробиці лікування повернених Росією полонених

Стан полонених, які повернулися в Україну та нині перебувають у військовому госпіталі й лікарні "Феофанія", різний. Про це на брифінгу розповів головний лікар "Феофанії" Ігор Семенів

Головний лікар ''Феофанії'' повідомив подробиці лікування повернених Росією полонених

Він сказав, що говорити про стан усіх пацієнтів загалом не можна – хтось у легшому стані, хтось у менш задовільному. Але вкрай важких немає.

"Ми не можемо зараз вам говорити про діагнози, згідно з чинним законодавством, ми не маємо права…але дуже важливим далі етапом лікування є психологічне лікування… Працюють наші психотерапевти, психіатри", – додав Семенів.

Нині у стаціонарі лікарні перебуває восьмеро людей, разом з ними обстеження та певне лікування проходять також їхні рідні. Частина полонених перебуває у військовому госпіталі. Станіслава Клиха перевели до спеціалізованого відділення госпіталю – він потребує більш інтенсивного лікування. А от Олег Сенцов покинув лікарню, але з умовою підтримки зв'язку із завідувачем відділення. Окрім того, Сенцов попросив про допомогу своїй матері. На неї вже очікують медики, готові надати все необхідне лікування.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. Після зустрічі в аеропорту "Бориспіль" українських полонених разом з родичами одразу направили до медичних закладів.

Другие новости