ПоддержатьУкраїнська

Гороскоп на вихідні: астролог приголомшила прогнозом

StopCor
StopCor

StopCor

Гороскоп на вихідні: астролог приголомшила прогнозом

16-17 травня своїми вчинками розчарують кохані, засмучуватимуть друзі. Все складеться не так, як ви планували. Про це Gazeta.ua розповіла астролог Олена Максимова.

"Розвіються романтичні сподівання. Не покладайте марних надій на людей, яких любите, - говорить астролог. – Не час призначати перше побачення. Будьте готові до того, що люди частіше виявлятимуть егоїзм. Вихідні приголомшать зміною настроїв. Організуйте індивідуальний відпочинок для себе чи своєї родини. Колективні виїзди планувати не варто, бо результат вас розчарує. Люди і тварини будуть більш схильні до вияву агресії. Не провокуйте нападів. Стережіться укусів комах".

Овен

У вашій кишені достатньо грошей. Додаткових внесків потребуватимуть транспортні засоби. Не зволікайте з поточним ремонтом.

Телець

Вас дратуватиме багато дрібниць. Особливо у суботу. Навіть увага оточуючих буде здаватися недоречною. Контролюйте свої емоції. Не ображайте дорогих людей.

Близнюки

Тиждень був не надто прибутковим. Доведеться зменшити витрати у вихідні. Не вдасться причарувати своїх обранців. Вони будуть стриманими й холодними. Не нав'язуйте своєї компанії.

Рак

Зателефонуйте батькам. Займіться справами, що давно відкладалися. Відпочити разом з милими не вдасться. Вони не матимуть вільного часу.

Лев

Не намагайтеся задовольнити усі забаганки партнерів. Думайте про завтрашній день. За метушнею ніколи буде зайнятися улюбленими справами. Залишайтеся зібраними.

Діва

Купуйте книжки. Поповніть свою колекцію фільмів. Заробленого за тиждень вистачить не лише на підтримання хазяйства. Але варто знати міру. Гроші спливатимуть швидко.

Терези

Невдалий вчинок близької людини може відштовхнути вас. Не приймайте будь-яких остаточних рішень на майбутнє. Дайте людині другий шанс.

Скорпіон

Іграшки й забаганки близьких людей обійдуться вам у чималу копійку. Не варто жертвувати власними інтересами. Обов'язково придбайте щось і для себе.

Стрілець

Джерело: Gazeta.ua

Другие новости