ПоддержатьУкраїнська

Харківська вчителька привселюдно цькувала школярку через відмову батьків здавати кошти в касу – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Харківська вчителька привселюдно цькувала школярку через відмову батьків здавати кошти в касу – подробиці

Учениця харківської школи стала жертвою знущань з боку вчительки. Педагог принизила дівчинку через те, що її батьки не захотіли здавати гроші на торт.

Класний керівник поставила ученицю біля дошки та повідомила всім учням про рішення її батьків. А потім вона не випускала ученицю з класу якийсь час.

Учениця 6-го класу школи № 151 в Харкові піддалася тиску з боку вчительки. Головною причиною стало те, що батьки дівчинки не здали гроші на торт для класу, який хотіли замовити на закінчення чверті. Про цей інцидент сьогодні розповіла виданню LB.ua радник міністра науки і освіти Оксана Макаренко.

Вчителька, через те що батьки учениці не здали гроші в фонд класу, присоромила дівчинку при всіх. Класний керівник не дозволяла дівчинці покидати приміщення, де її ганьбили. Таким чином школярці було завдано моральної шкоди, що є обурливим фактом. Макаренко зазначила, що директор школи піддався осуду за свою байдужість, а вчительку зняли з поста класного керівника за грубість і відсутність педагогічного підходу до ситуації.

"Це обурлива ситуація. Такі інциденти, на жаль, досить поширені в школах України. Методами тиску користуються навіть батьківські комітети. Але ця ситуація виділяється тим, що дівчинка була поставлена ​​до дошки і її почали соромити. Мама дівчинки не захотіла здавати гроші на солодкий стіл. І це правильно, як мені здається. Адже їжу часто не перевіряють, а діти можуть отруїтися", – сказала Макаренко.

Другие новости