ПоддержатьУкраїнська

Хто править містом Чорноморськ? – розслідування "Стоп Корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

Хто править містом Чорноморськ? – розслідування 'Стоп Корупції'

Маленьке курортне містечко на березі Чорного моря, населення – близько 60-ти тисяч чоловік, а проблем – удвічі більше. "СтопКор" провів черговий рейд у Чорноморську, що на Одещині, та на власні очі переконався у бездіяльності та корумпованості місцевої влади.

У минулих випусках "СтопКор" вже розповідав про справи у Чорноморську. Зокрема, про катастрофічні наслідки, до яких призвели численні порушення при забудові міста, та незаконний дерибан землі. Але міська влада продовжує закривати очі на значні порушення.

"Беззаконня, абсолютне. Всі органи влади, починаючи з прокуратури, міліції, СБУ і навіть громадянські об'єднання – працюють на мера", – так характеризує ситуацію Іван Шубодьоров  керівник комітету по боротьбі з корупцією і злочинністю у місті Чорноморськ Одеської області.

Зазначимо, чорноморський "царьок" Валерій Хмельнюк вже 25 років при владі у місті, та за останній час місцева громада все більше незадоволена його роботою. "Мер в силу того, що вже багато років при владі, втратив почуття реальності, він не відчуває, що керує містом Чорноморськ", – відмічає місцевий громадський активіст Олег Шестопалов.

Детальніше про це у новому випуску "Стоп Корупції". 

https://youtu.be/guZVadu_LSU

Другие новости