ПоддержатьУкраїнська

Італія на початку літа відкриває свої кордони

StopCor
StopCor

StopCor

Італія на початку літа відкриває свої кордони

З 3 червня 2020 року на тлі пандемії COVID-19 Італія відкриває кордони, а самоізоляція після в'їзду більше не буде обов'язковою.

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на видання "La Republicca".

Так, указом уряду передбачається можливість в'їзду в Італію з країн Європейського союзу, Шенгенської зони, включаючи Швейцарію і Монако. При цьому самоізоляція після в'їзду в країну протягом 14 днів більше не буде обов'язковою.

Як повідомляється, таке рішення спрямоване на відновлення літнього туристичного потоку. Очікується, що інші країни-члени ЄС також відкриють кордони 3 червня в результаті Брюссельських рекомендацій.

Зазначається, що всі зовнішні європейські кордони, тобто з іншим світом, залишаться закритими принаймні до 15 червня. У середині наступного місяця Європейська комісія вирішить, зняти блокаду або продовжити її.

У разі нового спалаху коронавірусної інфекції влада на регіональному або національному рівні може знову обмежити пересування в конкретних районах.

Також повідомлялося, що з 3 червня дозволять вільне пересування по країні, а 18 травня планують дозволити поїздки в усі регіони.

Раніше "РБК-Україна" писало, що в Італії вилікувались більша частина всіх заражених COVID-19. За даними на 13 травня, з 222 104 інфікованих одужала 112 541 особа.

Другие новости