ПоддержатьУкраїнська

Катування пенсіонерів на Запоріжжі: жінка три дні знаходилась біля трупа чоловіка

StopCor
StopCor

StopCor

Катування пенсіонерів на Запоріжжі: жінка три дні знаходилась біля трупа чоловіка

В одному із селищ Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області двох пенсіонерів катували заради грошей, чоловік помер, а його жінка знаходиться у лікарні у важкому стані. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін, передає УНН

"Вчора в одному з селищ Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області у приватному будинку пенсіонерів, 1938 р.н. і 1940 р.н., був виявлений труп власника, а його дружина у важкому стані була доставлена до лікарні й до теперішнього часу перебуває в стані коми", – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що злочинці проникли до будинку з метою пограбування. Заздалегідь отруїли собаку, а після проникнення тривалий час знущалися з власників літнього віку: ламали та відривали фаланги пальців рук.

Вказаний жахливий злочин вони скоїли ще 14 січня 2018 року. Літня жінка три доби зв'язана і покалічена знаходилася з трупом свого замученого чоловіка у будинку, не в змозі викликати допомогу.

Протягом доби працівники поліції Запорізької області встановили та затримали підозрюваних – двох зловмисників, які знущалися з потерпілих заради "здобичі" в розмірі 1400 гривень.

Другие новости