ПоддержатьУкраїнська

Кажемо корупції «ні»: у цьогорічному «ДумкоФесті» взяли участь кілька десятків антикорупційних організацій

StopCor
StopCor

StopCor

Кажемо корупції «ні»: у цьогорічному «ДумкоФесті» взяли участь кілька десятків антикорупційних організацій

«СтопКор» вдруге взяв участь у «ДумкоФесті», який є відкритим майданчиком для діалогу, де представники недержавних організацій діляться досвідом та розповідають про свою боротьбу з корупцією.

«Звичайні громадяни, мешканці, представники громадськості, громадських організацій, представники влади, різних кіл, різних експертних середовищ збираються разом для того, щоб поговорити про наболіле, поговорити про ті проблеми, про ті питання, які дійсно хвилюють людей», – зауважила керівник управління зовнішньої комунікації НАБУ Світлана Оліфіра.

https://www.youtube.com/watch?v=xUQs36NUjyc

Цього разу учасниками фесту стали майже півсотні організацій, зокрема й команда «СтопКору».

 ''СтопКор'' уже вдруге бере участь у ''Думко-фесті''

Як зазначає головний спеціаліст управління зовнішніх комунікацій Національного антикорупційного бюро Олена Садовська, на заході було представлено 29 організацій, які займаються різними напрямками – не лише антикорупційними, а й відкритими містами, прозорістю, транспарентністю, також проводять виховну роботу, розповідають людям, чому важливо боротися з корупцією, що кожен може боротися з корупцією.

«І, власне, ці заходи доводять, що кожен на своєму місці, неважливо, де він працює, чим займається, може сказати своє «НІ» корупції», – наголосила представниця НАБУ.

Другие новости