ПоддержатьУкраїнська

КМДА оприлюднила лист із відмовою компанії Red Bull в екстремальній зйомці

StopCor
StopCor

StopCor

КМДА оприлюднила лист із відмовою компанії Red Bull в екстремальній зйомці

Як передає Укрінформ, відповідний лист відділу координації та моніторингу проведення масових заходів у Києві та реалізації проєктів із відповіддю на запит ТОВ "Ред Булл Україна" розміщено на сайті столичної влади.  

"Масові заходи заплановані до проведення на Софійській площі в місті Києві організатору необхідно погодити з Національним заповідником "Софія Київська" з метою визначення відповідності характеру заходу історичному середовищу та недопущення негативного техногенного впливу на стан пам'яток національного значення. Враховуючи вищесказане, виконавчий орган Київської міської ради (КМДА) відмовляє у погодженні проведення вказаного заходу", - йдеться в листі.

Таким чином, згідно з документом, КМДА відмовила "Ред Булл Україна" у зйомках дрифту чемпіона світу з дрифту Конора Шанахана на Софійській площі.

КМДА оприлюднила лист із відмовою компанії Red Bull в екстремальній зйомці

Як повідомлялося, перший заступник генерального директора Національного заповідника «Софія Київська» Вадим Кириленко опублікував відео, на якому видно, як на Софійській площі два спортивних автомобілі влаштували дрифтінг. 

Столична влада заявила, що не давала жодних дозволів на рекламні екстремальні зйомки в історичному центрі Києва.

В департамент культури КМДА назвали гонки на автомобілях на Софійській площі актом неповаги до історичної пам’ятки.

“Департамент культури шокований відео з Софійської площі, де були влаштовані гонки на автомобілях. Ми вважаємо це актом зухвалої неповаги до історичної пам’ятки світового значення, якою є Софія Київська”, - зазначає департамент у Фейсбуці.  

Як згодом повідомили у відділі комунікацій поліції Києва, правоохоронці після проведення зйомок рекламного ролику на Софійській площі без відповідного дозволу місцевої влади та погодження від поліції розпочали кримінальне провадження.  

Також міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко жорстко відреагував на такі дії у центрі Києва, зазначивши, що «навіть не намагаюся уявити, щоб хтось у світі дозволив собі влаштовувати такий дрифт у підтвердженій буферній зоні ЮНЕСКО».  

Фото: kyivcity.gov.ua

Джерело: Укрінформ

Другие новости