ПоддержатьУкраїнська

Кравчук: Заяви Москви про захист російськомовних людей - глибока фальш

StopCor
StopCor

StopCor

Кравчук: Заяви Москви про захист російськомовних людей - глибока фальш

Про це у програмі "Взгляд с Банковой" телеканалу "Дом" заявив очільник української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, передає Укрінформ.

Він нагадав, що наслідки агресії Росії проти України - 15 тисяч загиблих та 1,6 мільйона переселенців.

"Зруйновані будинки, зруйнована інфраструктура, вони (переселенці – ред.) пішли і сьогодні живуть в інших регіонах України - і не тільки України, - не маючи всіх умов для життя і праці. І хочу сказати, що серед цих людей усі - російськомовні, та понад половину - етнічні росіяни", - вказав Кравчук.

Тому, за його словами, заяви Росії з приводу захисту російськомовних людей, росіян - "це глибока фальш".

"Просторікування російської влади, зокрема, і пана Путіна, що вони турбуються про російськомовних людей, що вони просувають так званий "русский мир" - це глибока фальш. 1,6 млн живих страждальців, плюс убиті на тій території. Тому треба припинити цю брехню, і почати важкий шлях до миру", - підкреслив голова української делегації в ТКГ.

Як повідомляв Укрінформ, Леонід Кравчук закликав росіян більше уваги приділяти своїм внутрішнім проблемам, а не подіям в Україні: «Що, у Росії сьогодні нема чого робити?.. Маючи такі колосальні ресурси та можливості, займіться ви, друзі, Росією, перебудовуйте Росію, проводьте реформи, покращуйте рівень життя людей, використовуйте свої можливості».

Джерело: Укрінформ

Другие новости