ПоддержатьУкраїнська

«Ледве жива залишилась», - колишній чоловік зґвалтованої дівчини з Кагарлика розповів про її стан

StopCor
StopCor

StopCor

«Ледве жива залишилась», - колишній чоловік зґвалтованої дівчини з Кагарлика розповів про її стан

Поліцейські з Кагарлика, які підозрюються у згвалтуванні жінки, викликали в той вечір на допит першого чоловіка потерпілої. Про це повідомив колишній чоловік дівчини Олександр Пономаренко

Олександр заявив, що його також викликали в поліцію в той самий день.

«Я їздив до райвідділку, мене кликали ввечері до відділку, але я йому (Миколі Кузіву) сказав – якщо треба мене допитувати, викликайте зранку, я візьму людей, які знають, де я був, підтвердять що жодних магазинів не було», - сказав колишній чоловік потерпілої.

За його словами, з ексдружиною у нього залишилися хороші відносини, вони разом займаються донькою.

Чоловік розповів, що зараз постраждалій Нелі дуже важко говорити про все, що сталося.

«Ми говорили з нею після того, як все сталося. Каже, думала, вже в живих не залишиться. Їй боляче про це все розповідати», - сказав він. чоловік.

Олександр додав, що водій, який підвіз Нелю до відділку, і не підозрював, що планується така жорстокість і був шокований подіями, коли дізнався про це на наступний день.

«Її повіз туди Михайло. Розмова була, що її туди везе на допит, він мені розповідав. Він шокований. Каже, віз на допит, а на другий день дізнався, що сталося. Він ще довго чекав її під відділком, а потім поїхав. Я не можу зрозуміти, чому він ховається (Михайло уникає розмов з журналістами), чому нічого не говорить. Якби він щось наробив, тоді ясно, а так навіщо ховатись", - сказав Олександр, передає ТСН.

Другие новости