ПоддержатьУкраїнська

Ми з’ясували в приватному розслідуванні, що одні й ті ж кілери причетні до різних убивств, — Соболєв

StopCor
StopCor

StopCor

Ми з’ясували в приватному розслідуванні, що одні й ті ж кілери причетні до різних убивств, — Соболєв

Виконавці замовних убивств в Україні – здебільшого одні й ті ж. Такими є результати приватного розслідування, проте ці факти ігнорують правоохоронці. Про це 9 липня під час круглого столу на тему «Бізнес під прицілом: чому українському бізнесу дедалі частіше загрожує небезпека?», що триває у пресцентрі «Стоп корупції», заявив депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв.

 В’ячеслав Соболєв Фото: СтопКор

«Ми даємо інформацію, що в нашій країні працюють групи кілерів. Одні й ті ж кілери причетні до різних убивств. Ми даємо інформацію, проте на неї нуль реакції. У нас є докази, що людина Х причетна до вбивства, ми надаємо офіційний папір. Проте ми на сьогодні не те, що не отримуємо допомоги, ми отримуємо протистояння. Мені продовжують пакостити. Я знаю, що мого адвоката та мого друга проплатили, аби щонайменше на пів року його поклали в лікарню. Він телефонує правоохоронцям і запитує: як щодо безпеки? Нам відповідають: не морочте голову», — наголосив він.

https://www.facebook.com/1602446153357239/posts/2652832691651908/

Соболєв розповів, що двічі звертався до Президента України Володимира Зеленського.

«Я двічі звертався до Президента з єдиним проханням. До чого ми дійшли в приватному розслідуванні. Я просто хочу допомогу від держави, проте реакції нуль. Я звернувся до Авакова. Я сам, ми збираємо інформацію, але питання в іншому. Ми ніби спілкуємось із порожнім місцем»,  – додав він.

 Круглий стіл у пресцентрі «Стоп корупції» Фото: СтопКор

Нагадаємо, 1 грудня 2019 року у салоні авто від пострілу загинув 3-річний син депутата В’ячеслава Соболєва Сашко. 2 грудня поліція затримала підозрюваних у стрілянині – молодиків 18 і 19 років. Депутат заявив, що  готовий виплатити винагороду у розмірі 2 млн грн за інформацію, яка підтверджує замовника вбивства.

Другие новости