ПоддержатьУкраїнська

Місія ОБСЄ зафіксувала збільшення потоку людей через "Гуково" та "Донецьк"

StopCor
StopCor

StopCor

Місія ОБСЄ зафіксувала збільшення потоку людей через 'Гуково' та 'Донецьк'

Про це свідчить опублікований у вівторок тижневий звіт Спостережної місії ОБСЄ на російських пунктах пропуску "Гуково" та "Донецьк", повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Середня кількість входів / виходів зросла з 1217 до 1547 за день в обох прикордонних пунктах пропуску у порівнянні з минулим тижнем", - йдеться у звіті.

Упродовж минулого тижня більшість людей прямували з ОРДЛО до Російської Федерації. При цьому, на пункту пропуску "Донецьк" спостерігалося набагато більше людей, ніж у "Гуково".

Зазначається, що реагуючи на ситуацію з COVID-19, Росія закрила свої кордони для більшості іноземців з 18 березня. Винятки зроблено для ряду категорій осіб, у тому числі "громадяни України та осіб без громадянства, які мають паспорти або посвідчення особи, які підтверджують постійне проживання в окремих районах Луганської та Донецької областей України".

Окремо у звіті повідомляється, що протягом тижня спостерігачі 27 разів чули рух поїздів по розташованій поруч залізничній колії (15 – в РФ, та 12 – в Україну).

Як відомо, попри наміри України відновити пропуск людей через КПВВ на лінії зіткнення, російські окупаційні адміністрації блокують це відновлення, посилаючись на карантинні заходи.

Джерело: Укрінформ

Другие новости