ПоддержатьУкраїнська

На півдні України правоохоронці перекрили канал збуту важких наркотиків

StopCor
StopCor

StopCor

На півдні України правоохоронці перекрили канал збуту важких наркотиків

У Херсоні співробітники управління протидії наркозлочинності спільно зі слідчими обласного главку поліції викрили групу торговців наркотиками. Троє зловмисників налагодили канал постачання екстракційного опію з Миколаєва до Херсона. Під час обшуків у них вилучили 380 готових до збуту доз і речовину, з якої зловмисники збирались виготовити ще понад 1000 доз "дурі".

Фото: 0552.ua

Поліцейські встановили, що двоє раніше засуджених миколаївців отримували наркозамовлення через Інтернет. Згодом виготовляли і фасували наркотики і передавали херсонському спільникові. Мешканець південного міста допомагав збувати "товар" шляхом закладок. Грошові кошти зловмисники отримували транзакціями на електронний гаманець.

Як розповів заступник начальника управління протидії наркозлочинності Херсонського обласного главку поліції Олексій Дзюбенко, підозрювані працювали тільки під покровом ночі. Поки один робив закладки, інші стежили, щоб на місці не було підозрілих авто або поліцейських.

Під час затримання наркозбувачів копи з'ясували, що вони вже зробили 50 нових закладок по Херсону, але не встигли їх реалізувати.

В ході обшуків у зловмисників поліцейські вилучили 300 мл ацетильованого опію, 120 мг екстракційного опію та 200 мл ангідриду оцтової кислоти. Також правоохоронці вилучили банківські картки та пластикові контейнери для наркотиків. Вартість вилучених наркотиків за цінами "чорного ринку" становить 140 тис грн. Про це інформує сайт 0552 з посиланням на відділ комунікації поліції Херсонській області.

Другие новости