ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині поліцейський погрожував зброєю трирічній дівчинці через відсутність маски

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині поліцейський погрожував зброєю трирічній дівчинці через відсутність маски

Забув надягнути маску? Можеш потрапити під приціл пістолета. Навіть якщо тобі – всього три роки. Як на Сумщині коп зі зброєю воював проти жінок і дитини та чим закінчилась ця кричуща історія? Дивіться у відеоматеріалі «СтопКору».

https://www.youtube.com/watch?v=jAWADWzYlPY

«Не плач, усе добре, просто дяді погані зустрілись», – заспокоює мати налякану до істерики трирічну дитину.

20 серпня 2020 року в місті Путивль на Сумщині патрульний поліцейський заблокував авто й погрожував табельною зброєю трьом жінкам та 3-річній дитині. А все через те, що вони нібито не надягли маски, коли заходили до магазину. Тож патрульні вирішили їх затримати та скласти протокол.

 Патрульний погрожував пістолетом жінкам і дитині Фото: скріншот

Щоправда, сталося це чомусь аж за годину після того, як жінки вийшли з крамниці. Про це в коментарі «СтопКору» розповіла одна з постраждалих.

За словами жінки, вони дійсно зайшли в приміщення магазину без масок, однак після зауваження одразу ж їх надягли. При цьому копи стояли біля входу і не висловили жодних претензій. А вже за годину чомусь почали переслідувати й вирішили затримати й доправити до відділку – разом з трирічною дівчинкою.

Історія набула розголосу, а ГУ Нацполіції області почало службове розслідування. За справу навіть взялося ДБР. 29 вересня відбулося судове засідання, однак коментувати хід справи учасниці інциденту наразі відмовляються.

Та «СтопКор» з’ясував: до патрульного, який розмахував пістолетом, не вжито жодних санкцій, він працює, як і працював. За оцінкою юристів, дії поліцейського можна кваліфікувати щонайменше як перевищення службових повноважень.

Другие новости