ПоддержатьУкраїнська

На Тернопільщині судитимуть посадовця, який отримав хабар

StopCor
StopCor

StopCor

На Тернопільщині судитимуть посадовця, який отримав хабар

Прокуратура Тернопільської області скерувала судовий обвинувальний акт стосовно начальника одного з відділів держпідприємства, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 16 000 гривень.

Розслідуванням встановлено, що начальник відділу держпідприємства вимагав у підприємця 500 доларів США за вчинення дій з використанням свого службового становища, а саме за сприяння у перемозі у конкурсі на право оренди та подальше укладення з ним договору оренди гідротехнічних споруд ставу, розташованого у Бережанському районі Тернопільської області.

Посадовець запропонував підприємцеві перерахувати на його банківський рахунок 3000 грн, а згодом 13 000 грн, надіславши номер рахунка телефонним повідомленням. Після здійснення грошових переказів правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди посадовцем,  повідомляє пресслужба прокуратури Тернопільської області. 

Завершено розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого службового становища, поєднане із вимаганням).

Другие новости