ПоддержатьУкраїнська

Науковці та педагоги проти призначення Шкарлета міністром освіти - під Радою акція (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Науковці та педагоги проти призначення Шкарлета міністром освіти - під Радою акція (фото)

Педагоги, науковці та інші небайдужі 18 червня вийшли на протест під Верховну Раду проти призначення Сергія Шкарлета главою Міносвіти. 

 Фото: УП

Увечері 17 червня прем'єр-міністр Денис Шмигаль зареєстрував у парламенті проєкт постанови №3675, яким запропонував призначити міністром освіти і науки колишнього "регіонала", ректора Чернігівського національного технологічного університету Сергія Шкарлета.

Вже вранці 18 червня педагоги, науковці та інші небайдужі вийшли на протест під Верховну Раду проти призначення Шкарлета главою Міносвіти.

 Фото: УП

Під час акції вчені зробили "плагіатний поїзд", де учасники крадуть один у одного тексти.

В учасників акції є кілька причин на протест. Серед них те, що Шкарлет балотувався в депутати Чернігівської обласної ради від Партії регіонів. Крім того, в наукових роботах ректора були виявлені великі обсяги плагіату.

"Загалом я тут через те, що не хочу міністра-плагіатора і представника "русского міра", бо така людина лише толеруватиме і помножуватиме академічну недоброчесність, замість боротися з нею.

За освітою і наукою – майбутнє і розвиток. Такий міністр лише посилить ті проблеми, які є зараз, і що довше ми залишаємось у плагіаті, псевдонауці і корупції, тим ближче ми до деградації", – розповідає "Українській правді. Життя" учасниця акції та наукова активістка Мар’яна Капранова.

Про це пише "Українська правда".

Другие новости