ПоддержатьУкраїнська

"Пасажири згоріли заживо в салоні лайнера", – з'явилися моторошні кадри авіакатастрофи в "Шереметьєво"

StopCor
StopCor

StopCor

'Пасажири згоріли заживо в салоні лайнера', – з'явилися моторошні кадри авіакатастрофи в 'Шереметьєво'

За останніми даними, на борту згорілого вчора ввечері, 5 травня, пасажирського літака рейсом Москва-Мурманськ, було 73 пасажири й шість членів екіпажу. Пожежу вдалося приборкати, проте від літака нічого не залишилося. 

https://youtu.be/gALjx5s2UUo

Джерела повідомили, що Sukhoi Superjet зазнав краху при посадці, відкрите горіння було прямо на борту, передає  "Російський Діалог". 10 пасажирів загинули, вони в буквальному сенсі згоріли заживо в салоні лайнера. Загинула також і стюардеса, яка намагалася врятувати людей.

https://youtu.be/zrMOb50rEQw

Таким чином, число жертв пожежі в "Шереметьєво" – 11 осіб. Це попередні дані. У Мережі вже є моторошні кадри того, що відбувалося з літаком, який охопило потужне полум'я.

Деякі джерела повідомляють, що під час пожежі загинуло 12 осіб. Свідки НП розповідають, що шоковані пасажири вистрибували з охопленого сильним полум'ям літака. При цьому багато хто з них ще в салоні отримав опіки. Судячи з опублікованих в Мережі відео, поранені не стали чекати ні приїзду рятувальників, ні медиків, і вирішили вибиратися з вогняної пастки самотужки.

''Пасажири згоріли заживо в салоні лайнера'', – з'явилися моторошні кадри авіакатастрофи в ''Шереметьєво''
''Пасажири згоріли заживо в салоні лайнера'', – з'явилися моторошні кадри авіакатастрофи в ''Шереметьєво''

До слова, літак, який згорів в "Шереметьєво", був практично новим. Його випустили у 2018 році.

Другие новости