ПоддержатьУкраїнська

Пелосі ініціює створення незалежної комісії щодо розслідування атаки на Конгрес США

StopCor
StopCor

StopCor

Пелосі ініціює створення незалежної комісії щодо розслідування атаки на Конгрес США

Про це вона заявила в офіційному листі членам нижньої палати з нагоди Президентського дня у понеділок, передає Укрінформ.

«Для захисту нашої безпеки... наступним кроком стане створення зовнішньої незалежної Комісії, по типу Комісії 9/11, яка «розслідуватиме факти та причини, пов’язані з проявом внутрішнього тероризму під час атаки 6 січня 2021 року на Комплекс Капітолію Сполучених Штатів»,- наголошується в листі Пелосі.

За її словами, нова комісія має вивчити спроби «втручання у процес мирної передачі влади», а також факти та причини, пов’язані з готовністю поліції Капітолію та інших правоохоронних органів реагувати на такі події.

Водночас Пелосі наголосила, що до того, як комісія почне роботу, необхідно виділити додаткові кошти для гарантування безпеки Капітолію.

Як повідомлялося раніше, спікерка Палати представників США вже виступала із закликами розглянути подібну ініціативу. Створення такої комісії, а також її робота має засновуватися на статуті, який повинні затвердити обидві палати Конгресу, а також президент Сполучених Штатів.

Фото: ZACH GIBSON / MCT

Джерело: Укрінформ

Другие новости