ПоддержатьУкраїнська

Переміг з величезним відривом: ректором Одеського медуніверситету обрали Запорожана (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Переміг з величезним відривом: ректором Одеського медуніверситету обрали Запорожана (фото)

На виборах ректора Одеського національного медичного університету колектив підтримав главу Вченої ради академіка Валерія Запорожана. За кількістю голосів він випередив інших претендентів в 7 разів, його підтримали близько 80% усіх, хто проголосував. Про це повідомляють "Українські новини", передає "Gazeta.ua".

 Фото: Facebook

За результатами підрахунку, Валерій Запорожан отримав 812 голосів, Олена Якименко - 113 голосів, Владлена Дубініна - 68 голосів.

Вибори пройшли в повній відповідності з законом, демократично і прозоро. Всі троє кандидатів були допущені до виборів. Від кожного на виборчій дільниці були присутні спостерігачі, від Міністерства охорони здоров'я - головний спеціаліст відділу керівних кадрів управління по роботі з персоналом Тетяна Савіна. На виборчій дільниці також працювали представники акредитованих ЗМІ. Процес голосування транслювався онлайн.

Крім того, адміністрація університету забезпечила дотримання протиепідеміологічних правил. Члени комісій були забезпечені масками, антисептиками, захисними стеклами. Вхід на ділянку здійснювався після температурного скринінгу і обов'язкової обробки рук, вдалося не допустити скупчення людей на ділянці.

 Фото: СтопКор
 Фото: СтопКор
 Фото: СтопКор

Згідно із законом України про вищу освіту і відповідно до статуту ОНМедУ, посаду ректора - виборна: шляхом таємного голосування його обирає трудовий і студентський колективи. Згідно зі статтею 42 Закону, ректора обирають штатні науково-педагогічні співробітники (75% від загального числа виборців), штатний управлінський, адміністративний та інший персонал (15%) і делегати від студентської спільноти (10%).

Для довідки, Валерій Запорожан - академік НАМН України, заслужений винахідник, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор і діючий глава вченої ради ОНМедУ

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Ізраїльський лікар повідомив про помилку в процесі лікування хворих на коронавірус.

Другие новости