ПоддержатьУкраїнська

Переслідування кримських татар: у Росії відбудеться ще три судових засідання

StopCor
StopCor

StopCor

Переслідування кримських татар: у Росії відбудеться ще три судових засідання

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. 

Зокрема, судові засідання відбудуться стосовно:

  • Еміля Зіядінова, вчителя фізкультури. «Його безпідставно ув’язнили за активну громадянську позицію щодо незаконного переслідування кримських татар», - заявила омбудсмен.
  • учасників так званої «другої сімферопольської групи», до якої входять Тофік Абдулгазієв, Владлен Абдулкадиров, Іззет Абдуллаєв, Меджит Абдурахманов та Білял Аділов.
  • учасників так званої «третьої бахчисарайської групи», до якої входять Сейтумер Сейтумеров, Рустем Сейтмеметов, Амет Сулейманов та брати Осман та Сейтумер Сейтумерови.

«РФ вдається до цинічних переслідувань з метою припинення релігійної діяльності кримських татар, а також придушення громадянської активності жителів анексованого Криму», - заявила вона.

Денісова також закликала генерального консула України в Ростові-на-Дону Тараса Малишевського, міжнародні правозахисні організації відвідати незаконні судилища задля недопущення порушення прав незаконно утримуваних громадян України, а також сприяння забезпеченню права на захист і справедливий суд.

Як повідомляв Укрінформ, 30 червня чергове засідання Південного окружного військового суду Ростова-на-Дону (РФ) у справі «другої сімферопольської групи Хізб ут-Тахрір» проведено за відсутності захисників, що є порушенням процесуальних прав незаконно обвинувачених громадян України.

Джерело: Укрінформ

Другие новости