ПоддержатьУкраїнська

Підозрюваним у зґвалтуванні в Кагарлику змінили кваліфікацію злочину

StopCor
StopCor

StopCor

Підозрюваним у зґвалтуванні в Кагарлику змінили кваліфікацію злочину

Слідство змінило кваліфікацію злочину щодо поліцейських з Кагарлика - Сергія Сулими та Миколи Кузіва: нині їх підозрюють у зґвалтуванні групою осіб та у катуванні за попередньою змовою групою осіб. 

 Фото: Hromadske

"365-ту перекваліфікували на 127-му. Перекваліфікували на більш точну норму, яка відображає об’єктивну та суб’єктивну сторони кримінального правопорушення", повідомив прокурор у справі Валерій Смирнов у коментарі "Громадському радіо"

Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу зникло з кваліфікації.

Смирнов додав, що у справі призначили близько дев’яти експертиз. Декілька експертиз вже завершили, але більшість ще проводять.

Ексоперуповноваженого кагарлицького відділення поліції Сергія Сулиму спершу підозрювали у зґвалтуванні групою осіб, його колишнього начальника Микола Кузіва — у співучасті у груповому зґвалтуванні та в перевищенні службових повноважень.

У повідомленні ДБР про затримання поліцейських була інформація щодо застосування тортур до потерпілих. У підозрах, вручених наприкінці травня, цього не було. За словами Смирнова, підозра була первинна: в подальшому проводилося досудове розслідування і "було дано точнішу правову оцінку".

25 травня у місті Кагарлик Київської області було розформовано відділок поліції після інциденту з побиттям і зґвалтуванням затриманої жінки. Джерела повідомили імена підозрюваних поліцейських: Сергій Сулима та Микола Кузів.

26 травня Голосіївський районний суд Києва арештував на два місяці поліцейських з Кагарлика.

Другие новости