ПоддержатьУкраїнська

Пішла з дому в Мелітополі, а опинилася в Києві - неповнолітню дівчину знайшли

StopCor
StopCor

StopCor

Пішла з дому в Мелітополі, а опинилася в Києві - неповнолітню дівчину знайшли

17-літня дівчина пішла з дому та не повернулася. Через тиждень її знайшли у столиці, коли неповнолітня просила у незнайомця подзвонити. Чоловік переконав дівчину зателефонувати матері. 

9 грудня о Мелітопольський відділ поліції ГУНП в Запорізькій області звернулася жінка 1988 року народження, яка повідомила про зникнення своєї доньки.

Правоохоронцями встановлено, що 4 грудня неповнолітня 2002 року народження, яка в зв'язку з хворобою погано пересувається, пішла з дому. Дівчина при собі не мала мобільного телефону. Мати і вітчим спочатку самостійно намагалися розшукати зниклу. 9 грудня мати дівчини звернулася за допомогою в поліцію.

11 грудня в місті Київ дівчину, яка має проблеми з опорно-руховим апрату, зауважив один з місцевих жителів. Неповнолітня звернулася до перехожого з проханням зателефонувати знайомому. Чоловік не залишився байдужим і переконав дівчину подзвонити своїй матері і повідомити місцезнаходження. Після цього, неповнолітню передали працівникам Києво-Святошинського відділу поліції в місті Київ. Дівчину привезли  в Мелітополь і повернули матері.

Другие новости