ПоддержатьУкраїнська

Подружжя з РФ попросило політичного притулку на українсько-російському кордоні (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

Подружжя з РФ попросило політичного притулку на українсько-російському кордоні (ВІДЕО)

Подружжя з РФ попросило політичного притулку на українсько-російському кордоні - повідомляє прес-служба ДПС.

https://youtu.be/xwaunpDOio0

Прикордонний наряд зупинив пару щойно вона перетнула кордон. Затримані повідомили, що оминувши російські пункти пропуску, прибули до України та через переслідування на батьківщині хочуть отримати політичний притулок.

В ході бесіди чоловік розповів, що понад десять років займався прибутковим бізнесом, а саме - продажом автомобілів, через що піддавався постійному тиску та примусу сплачувати данину від начальника одного з РУВД міста Москви. У 2010 році він був змушений закрити свій бізнес через постійні погрози та створення штучних перепон від представників влади.

Також росіянин розповів, що згодом він створив свою інтернет-сторінку на якій, здебільшого, висловлював незадоволення діючою владою РФ, негативно висловлювався щодо анексії Криму і дій РФ на міжнародній арені та рекламував інших російських опозиційних блогерів. Через його відкрите невдоволення діями Росії, яку вона проводить на території України, ухвалення в РФ законів про фейки, заборону критики влади і коментування трагедії Боїнгу MH-15, з 2014 року на адресу опитуваного та членів його сім’ї почали надходити погрози з вимогою видалити опубліковані матеріали.

У зв’язку з цим, вони прийняли рішення разом з дружиною, в незаконний спосіб потрапити на територію України і попросити політичного притулку. З їх слів, таке рішення ними було прийнято через дотримання і забезпечення в Україні фундаментальних прав та свобод людини.

Тривають подальші перевірочні заходи, - йдеться у повідомленні.

Другие новости