ПоддержатьУкраїнська

Погода на весну: можливі температурні гойдалки

StopCor
StopCor

StopCor

Погода на весну: можливі температурні гойдалки

Весняна погода в Україні буде теплою, проте вночі можливі заморозки.

Про це повідомив народний синоптик Володимир Деркач, передає "Lenta.UA" посилаючись на "УНІАН".

За його прогнозом, у другій декаді березня опадів очікується небагато. Після 10 березня буде спостерігатися температурні гойдалки, а потім істотно потеплішає і до кінця другої десятиденки буде комфортна температура. Остання декада березня теж не розчарує. Незважаючи на незначне похолодання, весна вже не відступить.

"Початок квітня буде прохолодним, можливі невеликі опади. В середині першої декади температура почне зростати. Після 10-го числа потепління продовжиться - з невеликими перервами на день-два, по ночах можливі заморозки. Перед Великоднем (19 квітня) ще потеплішає, але буде вітряно. Опади протягом цього періоду будуть незначними. Тільки третя декада принесе більше опадів, але значного підвищення температури доведеться почекати", - розповів Деркач.

Травень, за прогнозом народного синоптика, почнеться з невеликих опадів, однак це не відіб'ється на температурі повітря, яка буде підніматися і досягне свого піку приблизно на екваторі першої декади. На термометрах можна буде побачити практично літні показники. Таке тепло протримається і захопить початок другої декади. А ось далі дощі трохи "вгамують" температуру, помірні показники якої збережуться до кінця другої десятиденки. Остання декада травня порадує справжнім теплом, правда, пройдуть короткочасні дощі. Очікується, що в кінці місяця пройдуть зливові дощі і похолодає.

Деркач також поділився прогнозом погоди на літо.

"Літо принесе інтенсивні дощі зі шквалами та градом. Приємне тепло буде змінюватися прохолодою", - повідомив він.

За іншими даними, холодна погода в Україні буде триматися до православного Великодня (19 квітня).

Другие новости