ПоддержатьУкраїнська

Погода в Україні на середу, 27 червня

StopCor
StopCor

StopCor

Погода в Україні на середу, 27 червня

У середу в Україні буде мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних, центральних областях, у Карпатах і в Криму можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі складе +10...+26 градусів, удень +15...+36. Вітер змінних напрямків, переважно північний, східний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода. У регіоні переважно суха погода. Вночі температура повітря складе +14...+16 градусів, удень — від +25 до +27. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-7 м/с.

У південних областях — мінлива хмарність. У регіоні очікується суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +16...+23 градуси, вдень повітря прогріється до +26...+36. Вітер північний, північно-східний і східний, 1-9 м/с.

У Криму буде мінлива хмарність. На більшій частині півострова очікується дощова погода. В Ялті, Феодосії, Керчі опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +20...+26 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +28 до +31. Вітер північний, північно-східний, південно-східний та східний, 1-6 м/с.

У східних областях буде хмарно з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі до +17...+23 градусів, денна температура повітря складе +33...+36. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-7 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +10...+15 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +15...+24. Вітер східний, південно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Карпатах — мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +12...+15, удень — до +20...+22 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У центральних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+17 градусів, удень — від +26 до +30. Вітер північно-східний, східний і північний, 1-6 м/с.

Другие новости