ПоддержатьУкраїнська

Поліція Києва викрила групу злочинців, які нелегально перевозили людей в ЄС (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція Києва викрила групу злочинців, які нелегально перевозили людей в ЄС (фото)

Учасники цієї групи займалися перевезенням мігрантів з Близького Сходу до завчасно орендованих квартир, забезпечували їх проживання, побут та харчування, та у подальшому здійснювали перевезення цих осіб до прикордонних районів західних областей України з метою незаконного переправлення через державний кордон.

 Фото: Прокуратура Києва

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури міста Київ

"Досудовим розслідуванням встановлено, що на території міста Києва та інших регіонів України функціонувала злочинна група, діяльність якої полягала у організації незаконного переміщення нелегальних мігрантів з території Російської Федерації до України, а потім до країн ЄС", - йдеться у повідомленні.

У четвер, 20 серпня 2020 року, в межах кримінального провадження проведено 20 обшуків на території м. Києва, а також Закарпатської, Одеської та Хмельницької областей, за результатами яких вилучено мобільні термінали, комп’ютерну техніку, банківські картки та інші речові докази.

 Фото: Прокуратура Києва

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетними до цих злочинів.

Незаконну діяльність припинено прокурорами спільно з слідчим відділом Печерського Управління поліції Головного управління Нацполіції у м. Києві та за оперативного супроводження Департаменту боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції України.

Другие новости