ПоддержатьУкраїнська

Поліція разом з СБУ допомагає рейдерам захопити землі ДП “Конярство України”, — активісти

StopCor
StopCor

StopCor

Поліція разом з СБУ допомагає рейдерам захопити землі ДП “Конярство України”, — активісти

У Запорізькій області голова місцевої сільської ради Галина Новак за допомогою СБУ та Національної поліції намагається провести рейдерське захоплення аграрних земель, які належать ДП "Конярство України".

 Фото: Стопкор

“За допомогою своїх зв'язків у правоохоронних органах Новак змогла почати кримінальне провадження проти директора місцевої філії кінного заводу”, — розповів активіст ГО "Стоп корупції" Максим Томілов.

Як стверджують представники компанії, "Деметра" надавала послуги на обробку земель і фінансувала ці послуги.

 Галина Новак Фото: Голос України

Також повідомляється, що минулого тижня в будинку директора проводилися обшуки, і його шляхом психологічного тиску змусили написати зізнання в тому, що ТОВ "Агрогрупа Деметра" веде злочинну діяльність. Після цього в межах двох годин за цим фактом було почате нове кримінальне провадження.

31 серпня активісти ГО “Стоп корупції” приїхали до Запорізького апеляційного суду подавати скаргу на дії правоохоронних органів, які допомагають рейдерському захопленню комунального підприємства.

 Фото: Стопкор

Також після цього активісти відвідали Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя, де подали аналогічну скаргу на Національну поліцію та Службу безпеки України.

Зазначимо, раніше представники ДП "Конярство України" звернулись до влади із проханням терміново вжити заходів у зв'язку з катастрофічною ситуацією в галузі.

Другие новости