ПоддержатьУкраїнська

Правда переможе: на Осокорках триває зведення житлового масиву з використанням провідних еко-технологій

StopCor
StopCor

StopCor

Правда переможе: на Осокорках триває зведення житлового масиву з використанням провідних еко-технологій

Собаки брешуть, а караван іде: на столичних Осокорках продовжують зводити новий житловий масив «Патріотика на озерах», будівництву якого ще декілька тижнів тому всіляко перешкоджали псевдоактивісти. За ходом будівництва житла, на яке чекають сотні родин, слідкує журналіст «СтопКору» Артем Поліковський.

https://www.youtube.com/watch?v=ClAvPQA0wgE

Попри постанови суду, договір оренди землі та дозвільну документацію будівництво сучасного комплексу кілька разів намагалися зупинити. Спочатку руками псевдоактивістів, потім – через знесений міст над міським колектором, а врешті за справу взявся й очільник Дарницького району.

Хоча наразі будівництву ніхто не перешкоджає, інвестори продовжують пильнувати за порядком на території. Тим часом ситуація з будівництвом на контролі народних депутатів та Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, невдовзі тут планується будівництво нового житлового комплексу «Патріотика на озерах» з допомогою залучених банком «Аркада» від інвесторів коштів. Хоча й донедавна поблизу будмайданчика тривали протистояння, забудовник запевнив, що роботи виконає вчасно.

«Ми зараз відновили будівництво й маємо намір активно захистити своє право продовжити будівництво, не дивлячись ні на що й врешті-решт надати людям те житло, на яке вони внесли свої кошти», - наголосив голова правління банку Костянтин Паливода.

Варто зазначити, що житловий комплекс зводиться з урахуванням сучасних технологій. Тому окрім закладів інфраструктури, велодоріжок та зелених зон на території облаштують станції заправки електромобілів, які користуються дедалі більшим попитом.

До речі, про тенденцію переходу на електрокари заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі одного ток-шоу: «Українці – це модерна нація. Ми бачимо це по тренду електрокарів. По електрокарах є чітка візія, ми повинні дати українцям екологічний вид транспорту».

Тим часом на Осокорках будівництво йде безупинно. Та й псевдоактивісти зупинили свою протиправну діяльність. Можливо, вони таки вивчили усі документи й пересвідчилися, що новий житловий комплекс збереже місцеву екологію, удосконалить місця для відпочинку біля озер і стане передовим масивом.

Другие новости