ПоддержатьУкраїнська

Прикордонникам чотири рази пропонували хабарі у валюті сусідньої держави

StopCor
StopCor

StopCor

Прикордонникам чотири рази пропонували хабарі у валюті сусідньої держави

Протягом вихідних під час перетину кордону громадяни інших країн чотири рази пропонували неправомірну вигоду у валюті сусідньої держави.

В пункті контролю "Конотоп" під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням "Москва-Одеса" прикордонний наряд в паспортному документі громадянина Вірменії виявив наявність двох підроблених відміток Держприкордонслужби України про перетинання державного кордону України. Під час з'ясування походження підроблених відміток, громадянин, з метою "вирішення питання" безперешкодного перетину кордону, запропонував прикордоннику неправомірну винагороду у сумі 5000 рублів РФ, повідомляє прес-служба управління Держприкордонслужи в Сумській області.

У пункті пропуску "Юнаківка" громадянин Азербайджану, який слідував в Україну в пішому порядку, щоб потрапити до нашої країни запропонував прикордоннику 1000 рублів РФ.

Ще двох іноземців, громадян Молдови та Казахстану, прикордонники зупинили в пунктах пропуску "Бачівськ" та "Велика Писарівка", які також, з метою безперешкодного перетину кордону, пропонували прикордонникам по одній тисячі російських рублів.

Факти дачі неправомірної вигоди зафіксовано. Правопорушників передали працівникам поліції.

До компетентних правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) та ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Другие новости