ПоддержатьУкраїнська

Прикордонники нагадують, що Україна не визнає вакцинацію Sputnik V

StopCor
StopCor

StopCor

Прикордонники нагадують, що Україна не визнає вакцинацію Sputnik V

Про це в програмі "5 вопросов" телеканалу "Дом" розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

"Продовжують діяти раніше встановлені правила. Україна не визнаватиме російську вакцину "Супутник", якою зокрема намагаються вакцинувати громадян на тимчасово окупованих територіях. Вакцина повинна бути тільки та, яка затверджена ВООЗ", — пояснив Демченко.

Як відомо, "Супутником" змушені вакцинуватися жителі окупованого Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО). Однак у зв'язку з невизнанням ВООЗ російського препарату, громадяни, які прибули на підконтрольну Україні територію, мають прямувати на 10-денну самоізоляцію. Скоротити самоізоляцію можна на підставі негативного тесту на COVID-19.

Після перетину контрольного пункту в'їзду-виїзду (КПВВ) під самоізоляцію не підпадають громадяни, які: планують вакцинуватися на підконтрольній Україні території та мають для цього унікальний ідентифікатор; пройшли повний курс вакцинації (дві дози) препаратами, затвердженими Всесвітньою організацією охорони здоров'я; мають одне щеплення вакциною, затвердженою Всесвітньою організацією охорони здоров'я; їдуть з метою вступити до навчальних закладів; батьки, які супроводжують абітурієнтів, які планують вступати до українських вишів.

Джерело: Укрінформ

Другие новости