ПоддержатьУкраїнська

Рішення про перехід країни у жовту зону можуть ухвалити наступного тижня - Ляшко

StopCor
StopCor

StopCor

Рішення про перехід країни у жовту зону можуть ухвалити наступного тижня - Ляшко

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі ТСН, передає Укрінформ.

"Сьогодні ми маємо перевищення по деяких індикаторах, які дозволяють нам зібрати комісію", - зауважив Ляшко.

Міністр пояснив, що оскільки уряд в понеділок, 13 вересня, вніс певні зміни до постанови про адаптивний карантин, "вона може набрати чинності, відповідно до постанови Верховної Ради України, тільки через 7 днів після прийняття".

"Тому питання щодо переведення всієї країни в жовтий рівень епідемічної небезпеки буде вирішуватися, як мінімум, в понеділок-вівторок наступного тижня, оскільки вже набирає чинності ця постанова, яку вчора уряд прийняв. Після цього... будуть відслідковуватися далі індикатори і області, які можуть потрапити або в помаранчевий, або в червоний рівень епідемічної небезпеки, знову ж таки будуть визначатися за загальнонаціональними індикаторами. І комісія національного рівня буде рекомендувати відносити той чи інший регіон до червоного рівня епідемічної небезпеки", - сказав Ляшко.

Як повідомляв Укрінформ, 13 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності через 7 днів з моменту публікації.

Джерело: Укрінформ

Другие новости