ПоддержатьУкраїнська

СБУ перевіряє, як Одещина захищена від терористів і диверсантів

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ перевіряє, як Одещина захищена від терористів і диверсантів

Про це у Фейсбуку повідомляє Управління СБУ в Одеській області, передає Укрінформ.

"У заходах беруть участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, ДСНС, Військової служби правопорядку, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування", - йдеться у повідомленні.

Головними завданнями є перевірка ефективності напрацьованих алгоритмів захисту об’єктів підвищеної небезпеки та ключових державних об’єктів, військових, стратегічно важливих об’єктів критичної інфраструктури тощо.

Зазначається, що тренувальні заходи проходять в умовах максимально наближених до реальних, та із дотриманням прав і свобод громадян. При цьому в окремих районах можливе тимчасове запровадження обмежувальних заходів.

У зв’язку з цим СБУ простить жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців, а також бути пильними - надавати інформацію про підозрілих осіб, факти чи наміри здійснення протиправної діяльності, виявлення вибухонебезпечних предметів чи необґрунтованих польотів безпілотників.

Джерело: Укрінформ

Другие новости