ПоддержатьУкраїнська

Що нового: експертиза сміттєвих полігонів, київський стрітрейсинг і діджей Давид Арахамія

Игорь Бондарчук
Игорь Бондарчук

Глава правления ВОО "Стоп корупции"

Що нового: експертиза сміттєвих полігонів, київський стрітрейсинг і діджей Давид Арахамія

Привіт, сьогодні в моєму блозі – найкрутіші та найцікавіші історії з життя нашої організації. Напевно, ви всі бачили та чули про сміттєві полігони або несанкціоновані сміттєзвалища. Ідея нашої ВГО – провести незалежний спільний рейд із контрольними органами й громадськістю, аби продемонструвати всім актуальність цієї проблеми.

 Ілюстрація: СтопКор

Останнім часом відбуваються певні маніпуляції довкола різних сміттєвих полігонів і звалищ, і правоохоронці записують результати на свою користь. Вони маніпулюють даними, які отримують у результаті, і дещо навіть приховують.

Через те ми хочемо провести громадське дослідження й експертизу спільно з екологами та професійними експертами. Вони зможуть надати точні цифри, які згодом ми озвучимо з цієї трибуни.

Чому для нас постало це питання? До нас почали звертатися представники громад із різних регіонів. Це Полтавська, Житомирська, Київська, Вінницька, Дніпропетровська області, а також Одещина. Забруднення довкілля та стихійні звалища — вкрай актуальна проблема. В Україні поки, на жаль, не продумані всі аспекти функціонування сміттєпереробних заводів і сортувальних ліній.

Тож якщо ти бачиш несанкціоноване звалище або став ставлення зловживань із боку працівників полігонів — мерщій до нас, звертайся до нашої організації. Ми допоможемо. Принаймні, залучимо контрольні й правоохоронні органи та таким чином зможемо разом зупинити незаконну діяльність.

А далі я хочу поговорити про видовище, яке 10 серпня зранку можна було побачити на Софіївській площі — в серці столиці. Два спортивних автомобілі влаштували дрифт навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому. Але, як з’ясувалося пізніше, місцева адміністрація – КМДА – не надавала для цього жодних дозволів. Чи, може, вони просто злякалися суспільного резонансу, який спричинило це шоу?

Взагалі я вважаю, що потрібно розвивати цей спорт, і в Україні – також. Лише подумайте: буквально декілька днів тому в селі Чайка відбувся чемпіонат країни, де були присутні не лише українці, а й представники європейської спільноти. І це підтверджує високий рівень цих змагань та масштабність і бажання розвивати цей спорт в Україні.

І продовжимо рубрику про цікаві хобі наших депутатів. У попередньому блозі ми згадали Жана Беленюка, який виборов для України золото на Олімпійських Іграх у Токіо. А тепер на одній із вечірок був помічений Давид Арахамія, який стояв за діджейським пультом із купою піджейок на тлі. Мабуть, пан Арахамія вже виконав усю свою роботу в окрузі. Хоча з огляду на вміння нардепа — він точно без роботи не залишиться.

 Фото: Арахамія / facebook

І наостанок. Я вдячний усім, хто підтримує нашу організацію донатами. Та всім тим, хто стежить за нашими новинами. І, звісно ж, тим, хто репостить і лайкає наші відео. Долучайтеся до нас, не стійте осторонь. Ми – поруч і допоможемо у боротьбі з корупцією та зловживаннями.

Другие новости