ПоддержатьУкраїнська

Штати обіцяють «дуже уважно» стежити за діями Росії найближчими тижнями

StopCor
StopCor

StopCor

Штати обіцяють «дуже уважно» стежити за діями Росії найближчими тижнями

З такою заявою виступив у Вашингтоні речник Державного департаменту США Нед Прайс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Дії Росії викликають велике занепокоєння у США. Вони дуже турбують наших союзників і партнерів. Кілька наших європейських союзників уже провели власні дискусії високого рівня з РФ, озвучивши дуже схожі меседжі. Тож ми продовжимо тісно координувати взаємодію з нашими партнерами та союзниками по всій Європі - і не тільки – з огляду на ці дії», - заявив офіційний представник Держдепу.

Він підкреслив, що Сполучені Штати та інші країни Заходу прагнуть зберегти стабільну ситуацію в регіоні, а також сподіваються на передбачувані відносини з боку РФ.

«Але сподівання - це не стратегія. І ми будемо дуже уважно стежити за тим, до яких дій вдаватиметься Російська Федерація найближчими днями й тижнями», - додав речник зовнішньополітичного відомства США.

Як повідомляв Укрінформ, міністри закордонних справ Німеччини та Франції виступили зі спільною заявою, закликавши Росію відмовитися від ескалації напруження на кордоні з Україною. Крім того, вони попередили Москву про катастрофічні наслідки агресії з її боку.

Фото: Drew Angerer/Getty Images

Джерело: Укрінформ

Другие новости

'Нагрел руки' на полмиллиарда? Журналисты обратились в ГБР по делу главного полицейского Волыни Крошка

"Нагрел руки" на полмиллиарда? Журналисты обратились в ГБР по делу главного полицейского Волыни Крошка

СтопКор направил запрос в ГБР, чтобы прояснить детали вероятной схемы зароботков руководителя Главного управления Национальной полиции Волынской области Юрия Крошко