ПоддержатьУкраїнська

Швейцарія схвалила препарат Ronapreve для лікування COVID-19

StopCor
StopCor

StopCor

Швейцарія схвалила препарат Ronapreve для лікування COVID-19

Як передає Укрінформ, про це повідомляє SwissInfo.

"Швейцарське Агентство з моніторингу обігу лікарських засобів Swissmedic дало "зелене світло" препарату Ronapreve, розробленому компаніями Roche та Regeneron, для застосування в лікуванні хвороби внаслідок зараження коронавірусом, а також для профілактики COVID-19", - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що препарат Ronapreve, який є комбінацією двох моноклональних антитіл "казирівімаб" та "імдевімаб", схвалений для застосування пацієнтами віком від 12 років - у випадках, коли "не потрібна киснева терапія або госпіталізація, і коли існує високий ризик розвитку тяжкої форми хвороби внаслідок зараження COVID-19”. Згідно з інформацією Swissmedic, препарат також можна приймати з профілактичною метою.

"Це перший препарат, сертифікований швейцарським регулятором для профілактики COVID-19 у випадках, коли імунна відповідь після вакцинації є недостатньою через інші захворювання", - наголошується в повідомленні.

Ronapreve вводиться у вигляді одноразової ін'єкції у вену або під шкіру.

Нагадаємо, Ronapreve уже схвалений у низці країн, зокрема в Японії, а також у ЄС. Він має умовний дозвіл у Великій Британії й Австралії та доступний для екстреного використання у США.

Фото: covid19evidence.net.au

Джерело: Укрінформ

Другие новости