ПоддержатьУкраїнська

Справу з "підробленим" ЗНО затягують навмисно – прокурор ГПУ

StopCor
StopCor

StopCor

Справу з 'підробленим' ЗНО затягують навмисно – прокурор ГПУ

Від махінацій із завищеними балами "золотої" молоді державна казна зазнала збитків на суму близько 4 мільйонів гривень. Про деталі цього зухвалого криміналу "СтопКор" уже розповідав у своєму розслідуванні. Та чому ж освітянам-корупціонерам досі вдається гуляти на свободі?

Представник Генпрокуратури Олександр Новіков переконаний: справу навмисно затягують попри значний суспільний резонанс.

https://www.youtube.com/watch?v=d0DYb1yCtns

Нагадаємо, Ігоря Лікарчука та його поплічників підозрюють у завищенні результатів ЗНО дітям топчиновників, втручанні у систему, відмиванні коштів та розкраданні державного бюджету.

"Справа за фактом діяльності злочинної організації в Центрі оцінювання якості освіти, яка з 2008 до 2015 року змінювала на замовлення, як правило високопосадовців, результати ЗНО їх дітей", – коментує прокурор ГПУ Олександр Новіков.

Чому ж розгляд справи щоразу відтерміновують?

Головний обвинувачуваний – Ігор Лікарчук – батько одіозного адвоката Костянтина Лікарчука, звільненого зі скандалом з посади заступника голови ДФС у 2015 році.

Син обвинуваченого - одіозний адвокат Костянтин Лікарчук

Після програшу апеляції та повернення справи до Солом'янського суду Лікарчук-молодший, який консультує захист батька, прокоментував це не добираючи слів: "Три дебила и прокурорская собака", – сказав Костянтин Лікарчук, натякаючи на трійку суддів та державного обвинувача.

Тож активісти підозрюють: адвокат може задіяти корупційні зв’язки, щоб затягувати справу або навіть "зам’яти" її.

Другие новости