ПоддержатьУкраїнська

США анулювали візу українцю Теліженку, який співпрацював з адвокатом Трампа - ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

США анулювали візу українцю Теліженку, який співпрацював з адвокатом Трампа - ЗМІ

Про це пише The Washington Post, передає Укрінформ.

"Анулювання візи українському "ділку" Андрію Теліженку сталося одночасно із суворими заходами, вжитими американськими чиновниками проти зусиль Росії вплинути на вибори в листопаді", - зазначає видання.

Як уточнюється, Теліженко не зміг сісти 9 вересня на рейс МАУ з Києва до Нью-Йорка.

"Відкликання (візи Теліженка – ред.), про яке досі не повідомлялося, відбулося незадовго до того, як мінфін США оголосив про санкції проти іншого українця, котрий співпрацював з Джуліані - депутата Андрія Деркача - назвавши його "активним російським агентом, що діяв упродовж десятиліть", - зазначається в публікації.

При цьому підкреслюється, що мінфін США пов'язав Деркача зі спробами втрутитися в американські вибори.

Як повідомлялося, колишній дипломат у Посольстві України в США Андрій Теліженко супроводжував особистого адвоката Трампа Руді Джуліані під час його поїздки до Києва наприкінці минулого року. Це включало й організацію зустрічі Джуліані з Деркачем.

Отже, зазначає видання, кроки адміністрації Трампа відносно агентів впливу РФ свідчать про те, що у Вашингтоні "готові переслідувати осіб, які сприяють зусиллям Москви щодо посилення політичного розколу в американському суспільстві". І ці кроки реалізуються попри небажання президента Трампа визнавати втручання Кремля, підкреслює The Washington Post.

Джерело: Укрінформ

Другие новости