ПоддержатьУкраїнська

Стало відомо, коли доведеться відпрацювати святкові вихідні

StopCor
StopCor

StopCor

Стало відомо, коли доведеться відпрацювати святкові вихідні

Субота 16 січня 2021 року буде робочим днем замість 8 січня. Такі зміни для зручнішого святкування Різдва рекомендував своїм розпорядженням Кабінет міністрів України, передає "ВСВІТІ".

 Фото: iStock

Як йдеться в розпорядженні, Уряд рекомендує керівникам підприємств із 5-денним графіком роботи задля зручнішого відзначення Різдва перенести робочий день працівників із 8 на 16 січня.

Отож, на українців у січні чекає два довгих вікенди: 3 дні на відзначення Нового року 1-3 січня та 4 вихідних на святкування Різдва 7-10 січня.

"Це не призведе до зменшення тривалості робочого часу впродовж року і не спричинить змін щодо фонду заробітної плати, обсягів виробництва та надходжень до бюджету", – заявив Уряд України.

Із 8 січня, нагадаємо, в Україні рішенням Уряду на 17 днів будуть запроваджені жорсткі карантинні обмеження, метою яких є розірвати ланцюг заражень Covid-19 після новорічно-різдвяних святкувань.

У працівників підприємств, які на час жорсткого карантину зупинять свою роботу, зимові "канікули" будуть довгими і відпрацьовувати 8 січня у суботу, 16 січня, не доведеться.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у новому році кримчанам пообіцяли воду.

Другие новости