ПоддержатьУкраїнська

Степанов розповів, коли може повністю закінчитися карантин

StopCor
StopCor

StopCor

Степанов розповів, коли може повністю закінчитися карантин

В Міністерстві охорони здоров’я допускають, що якщо епідемічна ситуація буде відповідати певним критеріям — останній етап пом’якшення карантину відбудеться 21 червня. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов

"Якщо дотримується той чи інший регіон певних критеріїв, то він може перейти на наступний етап пом’якшення (карантину, — ред.). Ці етапи ми будемо вводити відповідно 22 травня, потім 1 червня, 10 червня і з 21 червня", — сказав Максим Степанов.

Він зазначив що для переходу на наступний етап мають дотримуватися три критерії — бути певна кількість вільних ліжок в лікарнях, здійснюватись тести на COVID-19, а також має бути певна кількість нових хворих впродовж семи днів.

За його словами, з 22 травня, якщо відбудеться пом’якшення, то буде відновлення роботи міського транспорту, приміського транспорту, можливість проведення відповідних спортивних заходів.

"Але звичайно, при дотриманні певних протиепідемічних заходів, обмежень, які введені, і таке інше. В залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні — і відповідності тим критеріям, які ми запроваджуємо, на території тієї чи іншої області. Або відбудеться пом’якшення, або ні. Не відбудеться — якщо не будуть в нас дотримані ті показники, які ми запроваджуємо", — зазначив Максим Степанов, передає УНН.

Він додав, що це європейська практика стримування коронавірусу і вона існує в багатьох країнах світу.

Другие новости