ПоддержатьУкраїнська

Стежили, били, тримали у заручниках: нові деталі нападу на журналістів у Лідіївці (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Стежили, били, тримали у заручниках: нові деталі нападу на журналістів у Лідіївці (відео)

«Переслідування, провокації, погрози і 8 годин поспіль у заручниках. Так «привітно» сьогодні мене і мою знімальну групу зустріли співробітники філії ДП «Лідіївське» ТОВ СП «Нібулон». Усі їхні дії координував і давав вказівки директор філії Шейко Дмитро. Про усі деталі події напишу завтра. А зараз пишу заяву в поліцію. Другу за день» - повідомила на своій сторінці у Фейсбуці Христина Кришиха 12 вересня після опівночі.

Згодом журналістка отримала змогу викласти у мережу відео, які вдалось зберегти знімальній групі попри те, що нападники намагались відібрати в них телефони та камеру. На цих відео уся хронологія того жахіття, яке сталося з журналістами під час зйомок сюжету.

https://youtu.be/z0d_kv9XIEA

Отже, почалось усе з того, що журналісти отримали інформацію про критичну ситуацію з розпаюванням землі у Миколаївській області – мова йде про тисячі гектарів. Проте одразу ж по прибуттю на місце – у селище Лідіївка, за знімальною групою розпочалось стеження. Далі – більше. Керівник «ДП «Лідієвське» ТОВ СП «НІБУЛОН» Дмитро Шейко напав на журналістку Христину Кришиху. А після виклику поліції та складання заяви про перешкоджання професійній діяльності журналіста, автівки знімальної групи та провоохоронців піддались нападу з боку невідомих агресивно налаштованих осіб. Обережно! Ненормативна лексика

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2234412073297749/

В результаті цього нападу постраждав оператор Олександр Полодюк – в нього силою намагались відібрати камеру та телефон – а знімальна група провела у полоні понад 8 годин.

https://www.facebook.com/100005980843935/videos/885847648291255/

Колектив «СтопКору» підтримує колег та наголошує на неприпустимості перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Впевнені, що усі особи, причетні до нападу на нашу знімальну групу, будуть встановлені та покарані.

Наголошуємо, що діяльність ЗМІ є дуже важливою в нашій державі адже дає можливість правдиво висвітлювати суспільно значимі питання, а це є необхідною ознакою існування демократичного суспільства.

Другие новости