ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" став свідком перекриття аварійної траси на Дніпропетровщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' став свідком перекриття аварійної траси на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині місцеві жителі перекрили дорогу Марганець-Нікополь. У такий спосіб люди намагались привернути увагу міської влади до ремонту автошляху. Жителі села Закам’янка провели своєрідний флешмоб та ходили туди й назад по зебрі. Подробиці акції повідомляє журналіст «Стоп корупції» з Марганця Володимир Садиков.

«Протягом тривалого часу жителі нашого міста та прилеглих населених пунктів постійно зверталися за допомогою до місцевої влади, щоб вона посприяла у вирішенні питання стосовно ремонту дороги Марганець-Нікополь, а саме частина траси Н-23. Ця тема повинна бути цікава і заступникам Жадько, оскільки ті їздять щодня цією трасою додому і на роботу в Марганецький виконком. Це і Приймак, і Маргацька. Але все марно.

Ніхто ніколи нікого не чує і всім на все наплювати крім, звичайно ж, своїх крісел і високих зарплат. Так, у селищі Закам’янка люди не витримали і вирішили перекрити цей шлях. Дуже просто: почали ходити по зебрі туди і назад, влаштували такий собі флешмоб, аби ті, хто відповідає за цю дорожню ділянку, звернули на це свою увагу і нарешті вирішили цю проблему.

Що з цього вийшло — дивимося відео без коментарів», — зазначив журналіст Володимир Садиков у своєму Фейсбуці.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2087069801561536/

Другие новости