ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" з'ясовувє деталі скандалу навколо Центрального аероклубу

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' з'ясовувє деталі скандалу навколо Центрального аероклубу

17 липня у низці ЗМІ з'явились повідомлення щодо - цитуємо - "рейдерського захоплення Центрального аероклубу ім. Антонова". Журналісти "СтопКору" вирушили на місце, щоб з'ясувати деталі.

''СтопКор'' з'ясовувє деталі скандалу навколо Центрального аероклубу

Нагадаємо, 31 травня Василь Руснак був відсторонений від виконання обов'язків директора, з цього дня він залишився у клубі на посаді пілота. В. о. керівника призначений начальник управління авіації та спорту Юрій Прокопчук. 17 липня відбулась прес-конференція, на якій звільнений колишній директор заявив, що ТСОУ (Товариство сприяння обороні України) має намір завести в аероклуб приватного інвестора, й це, на його думку, по суті є рейдерським захопленням, так як "після цього клуб перетвориться на приватний".

Знімальна група "СтопКору" вирушила до ТСОУ, щоб поспілкуватися із новим керівництвом та з'ясувати чи відбувається рейдерське захоплення. Журналісту Руслану Віниченко вдалось зустрітись із головою ТСОУ Сергієм Кошиним.

''СтопКор'' з'ясовувє деталі скандалу навколо Центрального аероклубу

Журналіст повідомляє, що новий керівник звинувачення у рейдерстві відкидає, натомість із документами розповідає про плани розвитку. Взагалі, розмова вийшла довгою та цікавою, тож далі буде, слідкуйте за оновленнями.

Другие новости