ПоддержатьУкраїнська

Стрілянина через брудні колеса: на Київщині між будівельниками та комунальниками стався конфлікт

StopCor
StopCor

StopCor

Стрілянина через брудні колеса: на Київщині між будівельниками та комунальниками стався конфлікт

У Чабанах між комуниками та будівельниками стався конфлікт, в ході якого виникла бійка з подальшою стріляниною. 

Про це повідомляє УНН із посиланням на відділ комунікації поліції Київської області.

"Поліція розслідує факт хуліганських дій зі стрільбою у Чабанах. Конфлікт, що стався між представниками комунального господарства та будівельниками через брудні колеса, закінчився бійкою та стріляниною", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в Чабанах здійснювались будівельні роботи, і щоб вантажні автомобілі не забруднювали асфальтне покриття - місцеві комунальники прийняли рішення не випускати на дорогу авто з брудними колесами. Про своє рішення вони попередили керівників будівництва.

"Так, працівник комунального господарства легковим автомобілем перегородив дорогу водієві вантажного авто, що виїздив з будівельного майданчика з брудними колесами. Водій-будівельник почав обурюватися і між ними виникла сварка. Після чого керманич вантажівки взяв в автомобілі травматичний пістолет і повернувся продовжити "розмову". У цей час на підмогу комунальнику приїхали його колеги. Вони з кулаками накинулись на чоловіка з пістолетом, який у свою чергу кілька раз вистрілив у їхній бік", - зазначили у відділі комунікації.

Вказано, що в результаті бійки водій вантажівки та комунальник отримали забійні травми тіла. Ще два працівники комунального господарства – травматичні поранення ноги та живота.

"Наразі вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за фактом хуліганських дій та умисного нанесення тілесних ушкоджень", - додали у відділі комунікації.

Другие новости