ПоддержатьУкраїнська

Священик Києво-Печерської лаври протидіяв акції "Принеси ляльку", викинувши іграшку подалі від храму

StopCor
StopCor

StopCor

Священик Києво-Печерської лаври протидіяв акції 'Принеси ляльку', викинувши іграшку подалі від храму

Служителям Києво-Печерської лаври не сподобались дії вірян, які долучились до акції "Принеси ляльку". Один зі священиків відкинув іграшку подалі від храму та закликав журналістів інцидент не фільмувати.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив кореспондент Сергій Нужненко. Передає "Преса України".

6 січня стало відомо, що у Києво-Печерській лаврі перешкодили проведенню акції "Принеси ляльку". За словами представника Радіо Свобода Сергія Нужненка, священик прибрав іграшку, яку до лаври принесли небайдужі.

"Сьогодні ввечері знімав як люди приносять іграшки до Києво-Печерської лаври, одну з іграшок поклали до центрального входу, за мить вийшов священнослужитель і відкинув іграшку подалі від входу, за ним вийшла особа яка в грубій формі почала заважати знімати та погрожувати розбити камеру", – зазначив Нужненко.

Журналіст також додав, що пізніше священик попросив вибачення та закликав видалити фото. Нагадаємо, після скандального інциденту, коли  представник храму УПЦ Московського патріархату відмовився відспівувати вбиту дитину, яку "хрестили не правильно", українські віряни обурились та влаштували акцію з гаслом "Дитина не винна" та почали приносити під стіни храмів дитячі іграшки.

До слова, йдеться про півторарічного хлопчика, який трагічно загинув 31 грудня. Так, у Запоріжжі чоловік на підпитку вирішив влаштувати суїцид та викинувся з вікна. Він впав прямо на дитину, яка у цей момент гуляла разом з батьком. Самогубець помер на місці, хлопчика намагались врятувати медики, однак дитина померла в реанімаційному автомобілі.

Священик Києво-Печерської лаври протидіяв акції ''Принеси ляльку'', викинувши іграшку подалі від храму
Священик Києво-Печерської лаври протидіяв акції ''Принеси ляльку'', викинувши іграшку подалі від храму

Другие новости