ПоддержатьУкраїнська

Телеканалу "UATV" знову надали ліцензію

StopCor
StopCor

StopCor

Телеканалу 'UATV' знову надали ліцензію

У п'ятницю, 6 березня, Нацрада видала ліцензію Мультимедійній платформі іномовлення України на супутниковий канал "UATV".

Супутникова ліцензія строком на 10 років, територія розповсюдження – країни Європи в межах зони впевненого прийому, оператор комунікацій – "Космонова", супутниковий ретранслятор – Hotbird-13С.

Юрист Мультимедійної платформи іномовлення України нагадав, що 2 березня ліцензія каналу "UATV" була переоформлена на канал для тимчасово окупованих територій "Дім", тому тепер потрібна нова ліцензія для розповсюдження каналу "UATV".

"Це будуть два окремих сигнали. Один – для територій з особливим режимом мовлення, інший – для продовження мовлення з логотипом UA", – сказав він, передає "Детектор медіа".

Нагадаємо, 12 січня телеканал іномовлення України "UATV" припинив мовлення в прямому ефірі, з 13 січня програми виходять у запису. Планувалося, що 15 лютого замість "UATV" має розпочати мовлення новий державний розважально-інформаційний канал для тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською та російською мовами та показуватиме розважальний контент виробництва українських медіагруп і власні новини. Пізніше міністр Володимир Бородянський повідомив, що новий канал розпочне мовлення 1 березня. 1 березня канал «Дім» почав мовлення в ефірі на територіях, що межують із тимчасово окупованими територіями.

6 лютого Нацрада анулювала ліцензії Мультимедійної платформи іномовлення України на супутникове мовлення каналу "UATV" закордон. У платформи залишилася одна ліцензія на мовлення через супутники Hotbird-13С і Turksat. 2 березня Нацрада переоформила цю ліцензію "UATV" на канал «Дім», вилучивши з неї супутник Hotbird-13С і залишивши один Turksat.

При цьому Міністерство культури, молоді та спорту заявило, що переговори із Суспільним мовником та "Укрінформом" щодо створення нової платформи іномовлення.

Другие новости