ПоддержатьУкраїнська

Три сотні українських туристів "застрягли" в Тунісі

StopCor
StopCor

StopCor

Три сотні українських туристів 'застрягли' в Тунісі

Майже три сотні українських туристів дві доби чекають вильоту з Тунісу в Україну. Стало відомо, чому відбулась така велика затримка.

Три сотні українських туристів ''застрягли'' в Тунісі

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 29 червня, стало відомо, що близько 300 українців не можуть покинути аеропорт Монастір, що в Тунісі. Так, туристи вже другу добу не можуть потрапити на батьківщину.

Як відомо, авіакомпанія Bravo Airways мала здійснити рейс Монастір – Харків. За даними ЗМІ, ні авіакомпанія, ні туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays, не виконують своїх зобов'язань щодо повернення українців.

Наразі відомо, що деякі туристи залишаються чекати у приміщенні аеропорту, інших, які мали вилетіти вчора, 28 червня, о 7:35, відправили у готель міста Сус.

"Нічого не обіцяють. Кажуть хто що – хтось обіцяє виліт, хтось говорить – сьогодні вильоту не буде", – коментують туристи.

Також стала відома причина затримка рейсу. За даними консульства України в Тунісі, літак не може здійснити політ через відсутність палива. Очікується, що проблему вирішуватиме туроператор.

"Консульство займається цією проблемою. Туроператор обіцяє вирішити цю проблему за декілька годин, проте детальна інформація буде відома пізніше", – додали у дипредставництві.

Другие новости