ПоддержатьУкраїнська

Центр Донецька сколихнув потужний вибух

StopCor
StopCor

StopCor

Центр Донецька сколихнув потужний вибух

Об 11:10 в центрі окупованого Донецька пролунав вибух. Після НП раптово пропав мобільний зв'язок Vodafone (МТС) і оператора "ДНР" "Фенікс".

Донеччани в соціальних мережах пишуть, що вибухову хвилю було виразно чути в центрі міста, не дивлячись на дощ, передає "Діалог.UA".

"Почули Люксембург – Визволення Донбасу ... Донецьк Сіті ... Ворошилівка"; "Вишня, і що це було?" "Таманський довгий час перекритий, а тепер і гримнуло тут ...."; "11:13 щось бахнуло"; "Облстат теж чув бах, МТС і "Фенікс" не працюють", – коментують городяни.

Місцеві жителі не виключають, що вибух прогримів в районі будівлі технікуму харчової промисловості, де вранці шукали вибухівку. До слова, в цьому ж приміщенні найманці влаштували власну базу. Донеччани відзначають, що в районі торгового центру "Донецьк Сіті" стоїть машина з антеною для заглушки сигналів мобільних операторів.

"Міністр зв'язку "ДНР" запевняє, що проблеми з сигналом пов'язані з проведенням технічних робіт.

Нагадаємо, 29 червня в Донецьку обвалилася будівля університету торгівлі. Влада "ДНР" заявили про теракт, влаштований українською ДРГ, місцеві жителі спростували цю версію: ВНЗ звалився через сильний дощ, який підмив несучі конструкції.

Другие новости